Home / Hertelden Whatsapp Durumları / Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye Güzel Sözler

sevgiliye-guzel-sozler

Sevgiliye güzel sözler yazımızda, sevdiğiniz kişiye gönderebileceğiniz en güzel aşk sözlerini bulabilirsiniz. Bu aşk sözleri ile sevgiliyi mutlu edebilir ve onların gönlünü çalabilirsiniz. Sevgiliye duyduğunuz aşkı anlatabilmek için sevgiliye güzel sözler yazımızdaki sözler tam da size göre.

Sevgiliye Güzel Sözler

Gözlerini kaldır bak bana sevgili, benim senin gözlerinden başka deryam mı var. Başını dik tut da yürü sevgili, benim senden başka doğru yolum mu var. Ellerini hiç koyma ceplerine sevgili, benim ellerinden başka tutunacak dalım mı var…

Kokunun beni hapsettiği bu şehirde bugün yeniden doğuyorum sevgili. Bak güneş kendini gösteriyor, benim ruhuma bir nefes daha üfleniyor. Sen varsan her şey tamam, sen yoksan ben bu ruhu bu canı nerelere atam?
Gel gör ki ne haldeyim sensiz. Seninle doğmuşum senden habersiz. Gözlerim görmüş kulağım duymuş, bu aşk değil ne hain halmiş.

Yüreğinin üzerine kondurduğum kelebeğin orada yaşamasına izin ver sevgili. Kelebeğin ömrü az olur derler, bırak can damarının yerini öğrensin, hayat nerede yaşanır bilsin. Senin kalbin bu kelebeği sonsuza dek yaşamaya sevk etsin.

Kalbimin tel örgülerini söktün o küçücük ellerinle. Ben bu elleri nasıl sevmem şimdi sen söyle. Gözlerinde kıyamet, ellerinde şefkat, ey yar nasıl bırakır da giderim seni böyle.

Kendimden çıktım yola, bir yere varamadım diyor Yıldız Tilbe, bugün yanılıyor yola kendimden çıktım ama vardığım yerde sen vardın.

Telaşımı mazur gör ben ilk defa ıslandım böyle bir yağmurda. Damla damla bıraktın kendini üstüme ve ben yağmurdan ilk defa kaçmadım, dibime kadar ıslandım.

Sonunu bilmeden izlenen filmler gibiydi gözler benim için. Sonunu bilmeden, seve seve izledim.

Ayrıca sevgilinize yıldönümü kutlamak için gönderebileceğiniz mesajlar için yıldönümü mesajları adlı kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Bilgi Rıdvan Kaya

Bunlar ilginizi çekebilir

Whatsapp Aç | Nasıl Kaydolunur?

Whatsapp aç veya kaydol bu kelimeyi çoğu yerde eminim ki duymuşsunuzdur, sizlere yardımcı olabilmek amacıyla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel Genel