Home / Hertelden Whatsapp Durumları / Whatsapp Görüntülü Konuşma Yapabilirsiniz!

Whatsapp Görüntülü Konuşma Yapabilirsiniz!

whatsapp-goruntulu-konusma-nasil-yapilir

Whatsapp görüntülü konuşma ne zaman gelecek diye sorular almıştık bunun için gerçekten bunu yapabilmeniz mümkün olduğunu anlatan güzel bir yazı hazırladık. Öncelikle bu güzel uygulamadan bahsedecek olursak dilediğiniz kişi ile ücretsiz mesajlaşma, fotoğraf, medya alışverişi yapabilme özelliği, sesli görüşmeler ve daha fazlasını bu uygulama ile yapabilmeniz mümkün. Mesajlaşma uygulaması olarak dünya devi olmuş bu program sayesinde bir çok işinizi hızla halledebiliyorsunuz.

Whatsapp görüntülü konuşma nasıl yapılır diye soracak olursanız onu da aşağıda birazdan anlatacağım arkadaşlar ancak bunun öncesinde kısa bir bilgi vermek istiyorum. Konuşma yaptığınız kişi ile facebook’da da arkadaş iseniz yani ikinizinde facebook hesabı varsa messenger üzerinden de görüntülü konuşma yapabilmeniz mümkün. Buna hiç bir şey engel değildir.

Whatsapp görüntülü görüşme

Arkadaşlar whatsapp görüntülü görüşme şu an için beta aşamasındadır yani deneme-yanılma testlerinden sonra çok kısa süre içerisinde sizlerle buluşacaktır, ancak sizlerde bunu indirip deneyebilirsiniz. Şu an için herhangi bir sorun yok gibi gözüküyor, ekip arkadaşlarımız Play Store üzerinden indirmiş ve herhangi bir sorun olmadan kullanmışlardır. Bunun için yapmanız gereken Google Play Store’ye giriş yapınız Booyah – Group Video Chats isimli uygulamayı arayın bulun ve indirin.

Daha sonrasında ise kurulum işlemi bittikten sonra, bu program size rehberlik edecek 2 seçenekten birini seçmenizi isteyecektir. Biri videolu yani görüntülü konuşma diğeri ise sadece sesli konuşma özelliğidir. Böylece işleminizi yapabileceksiniz Booyah isimli uygulamayı şu ana kadar 5 milyon kişi indirmiş durumdadır. Dikkat etmeniz gereken nokta bu uygulamayı hem sizin hemde whatsapp görüntülü konuşma yapacağınız kişinin indirmesi gerekmektedir.

Bilgi Rıdvan Kaya

Bunlar ilginizi çekebilir

Whatsapp Resimli Mesajlar & Yazilar

Whatsapp resimli mesajlar eminim çoğu kişinin aradığı birşeydi, sevgilinize, arkadaşınıza, kankanıza gönderebileceğiniz türden fotoğraflı paylaşımlar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel Genel