Home / Anlamlı Whatsapp Durumları / WhatsApp İndir Ücretsiz Son Sürüm Yükle

WhatsApp İndir Ücretsiz Son Sürüm Yükle

Whatsapp indir son sürümü hızlı ve ücretsiz bir şekilde whatsapp yükle konumuzda, dünyada milyonlarca insan tarafından kullanılan ve geniş çaplı bir uygulama olan WhatsApp indir diye bir slogan duyduysanız bu bizim sitemize çok pratik bir şekilde ve kolayca olandır arkadaşlar, ücretsiz whatsapp indir denilince akıllara ilk gelen sanırım bizim sitemiz olacaktır ve whatsapp yükle deyince hızlı bir şekilde yüklemek istiyorsanız eğer bizi tercih etmelisiniz, konumuza dönecek olursak 2010 yılında yayınlanan ve 6 yıl gibi bir sürede bir çok insan tarafından yaklaşık 1 milyar kullanıcı kitlesine ulaşmış ve başarılarını sürekli devam ettiren bir uygulama. Android, iPhone, Nokia, Symbian, Blackberry ve web de ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Whatsapp indir ile yapabilecekleriniz

  • İstediğiniz gibi mesajlaşabilirsiniz.
  • İstediğiniz gibi fotoğraf-video gönderebilirsiniz.
  • İstediğiniz kişi ile görüntülü konuşabilirsiniz.
  • İstediğiniz kişi ile sesli konuşabilirsiniz.
  • İstediğiniz gibi grup oluşturup arkadaşlarınız ile toplu konuşma gerçekleştirebilirsiniz.
  • ucretsiz-whatsapp-indir

 

Facebook’un sahibi Mark Zückerberg tarafından satın alınan WhatsApp şu sıralar bir çok yenilik ve güzel özellikleri ile kullanıcılarına sürekli kendisini güncelliyor ve daha kolay ve şık bir kullanım ortamı sağlamak adına çalışmalar da bulunuyorlar whatsapp yükle ile daha fazla yapabilecekleriniz de var üstelik! Şimdi yenilenmiş özelliği sayesinde yurtdışı görüşmeleri de whatsapp indir bünyesi tarafından tamamen ücretsiz olup hiç bir ek ücret ödemeden whatsapp yükleyip hemen görüşmeye başlayabilirsiniz, bunun yanı sıra, whatsapp indir alanı olarak, konuşmalar şifreleniyor ve sadece 2 kişi arasında olup üçüncü şahıslar asla konuşmalarınızı okuyamazlar. Daha sayamayacağım bir çok özellik ile daha çok kişiye ulaşma imkanı sağlayan whatsapp indir grubu olarak indirme linklerini aşağıda listeleyeceğim arkadaşlar kullandığınız cihaz hangisi ise ona göre seçim yapıp whatsapp indir butonuna tıklayın.

Cihazınızın türüne göre whatsapp indir butonuna tıklayın (Genelde Android kullanıcısı daha çoktur)
android whatsapp indir

whatsapp-yukle-iphone

whatsapp-indir-blackberry

whatsapp yukle

Süper Özellikler İçin Whatsapp Yükle

Bir çok yerde görmüşsünüzdür whatsapp yükle gibi hemde ücretsiz bir şekilde dağıtılan kurumlardır bunlar, daha da gelişmiş ülkelerde gerçekten whatsapp indir deyip kullanıcı sayısı da hızlıca ilerlemektedir arkadaşlar. Ücretsiz altyapısı sayesinde özellikle kullanıcılarında ilgi odağı haline gelmiştir. Tamamen hiç bir ücret ödemeden kullanabileceğiniz whatsapp indir uygulaması sayesinde, paranız cebinizde kalırken keyifli dakikalar geçirmeye fotoğraf paylaşmaya ve arkadaşlarınızla sohbet etmeye de devam edeceksiniz. Normalde yapılan mesajlaşmalar da ve görüntülü MMS (fotoğraf gönderme) yolunda kontörünüz ve paranız giderken whatsapp indir konusunda kesinlikle kazanan taraf siz olacaksınız.

Whatsapp indir de yeni özellikler

Birazda yeni özelliklerden söz edelim, whatsapp indir butonuna tıkladıktan sonra arkadaşlar, tamamen farklı özellikler ile karşılaşabileceksiniz, bunlardan bazıları kaliteyi zorlayan bir çok çalışmalar yapıp son görülme anını istediğiniz gibi whatsapp indir uygulaması üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu “Last Seen” diye bilinen karşı taraftaki insanların sizin ne zaman online yani çevrimiçi olarak görüldüğünüzü belirten sinyaldir. Dilerseniz bunu ayarlar sekmesinden son görülme özelliğini kapatabilir ve başkalarının sizin en son ne zaman girdiğini öğrenmelerine engel olabilirsiniz whatsapp indir konusuna da gerçekten çok sayıda özellikler gelmeye devam ederken her zaman kaliteyi zorlayan bir takım alt yapılarla desteklenmesi de bekleniyor elbette. Kaliteli çalışmalar sayesinde de whatsapp yükle deyip daha da fazla içeriğe sahip olmak adına ücretsiz bir şekilde daha bir çok arkadaşınıza ulaşabilmenizi sağlayan güzel bir alt yapıdan elimden geldiği kadar söz etmeye çalıştım arkadaşlar umarım whatsapp indir konusunu sizler de anlamışsınızdır diye umuyorum. İlerleyen zamanlar da daha da kaliteli paylaşımlar yapmaya ve whatsapp yükle konusunu geliştirmeye devam edeceğiz yeni sürümü olunca buraya eklenecektir.

Bilgi Rıdvan Kaya

Bunlar ilginizi çekebilir

İletişim

Bizimle buradan yorum kısmından iletişim kurabilir & Mesajınızı iletebilirsiniz. Sitemize ücretli reklam alımı vardır.

2 yorumlar

  1. Bence süper bir uygulama whatsapp indir denince de akıllara gelebilecek tek sitesiniz teşekkürler admin.

  2. HARİKA BİR UYGULAMA 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel Genel