Home / Hertelden Whatsapp Durumları / Whatsapp Son Görülme Takip

Whatsapp Son Görülme Takip

Whatsapp son görülme takip uygulaması sayesinde artık dilediğiniz kişi nezaman çevrim içi olmuş ne zaman çıkmış haftada ne kadar saat giriyor gibisinden bir çok sorularınıza yanıt verecek cinsten bir uygulamadır. Artık çağımızın en büyük iletişim uygulamalarından birisi olan WhatsApp ile gelen yeni özellikler sayesinde hayatımızda bir o kadar kolaylaşıyor sanırım. Tamamen gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz uygulamanın adı WhatsStats kesinlikle fazla yer kaplamaz ve diğer uygulamalar gibi telefonunuzu da yavaşlatmaz tek yapmanız gereken bu uygulamayı çalıştırın ve arkanıza yaslanın dostlar. Uygulamanın son olan sürümünü indirmeniz gerekiyor bunu nasıl yaparım diyorsanız Google Play Store’ye giriş yapacak arama kutucuğuna WhatsStats yazın sanırım en baştaki uygulama olması lazım en çok indirilen hangisi ise onu indirin arkadaşlar. Dilerseniz biraz kurulum hakkında bilgi verelim;

Uygulama indikten sonra kurulum aşamasında bize hangi mail adresimizi kullanmak istediğimizi soracaktır, veya benim telefonumda birden çok gmail hesabı olduğu için sormuş olabilir belkide size sormaz. Daha sonra gelen seçeneklerden gmail hesabınızı seçiniz, daha sonra bir sonraki adımda kimin çevrimiçi olduğundan haberdar olmak istiyorsanız o kişinin numarasını girmeniz gerekiyor Okey (Tamam) tuşuna tıkladıktan sonra uygulama otomatikmen kurulacaktır. Belirlediğiniz kişi ne zaman whatsapp’a giriş yaparsa size bir bildirim gelecektir, ayrıca siz bildirimi görmeseniz bile bu kişinin giriş ve çıkış saatlerini kayıt halinde not alacaktır.

WhatsStats uygulaması ne işime yarayacak?

  • Belirlediğiniz kişi ne zaman WhatsApp’a girmiş ne zaman çıkmış bunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.
  • Sevgiliniz ne oranda WhatsApp’ı kullanıyor, günlük ve haftalık hatta aylık olarak bütün giriş/çıkış saatlerini görebilirsiniz.
  • Sizi engellese bile takip edebilirsiniz.
  • WhatsApp’a girdiği zaman size bildirim gelir.

 

whatsapp-son-gorulme-takipBu uygulamayı arayan arkadaşlar için özel bir sunum yapmayı çoktandır hedefliyordum websitemiz whatsapp konusunda geniş bilgiler ile dolu bir platformdur. Kurulum sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız veya yapamazsanız bizlere “yorum” kısmından sorularınızı iletirseniz elimizden geldiği kadar sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız ve bu arada herkese iyi WhatsStats’lı günler dileriz.

Bilgi Rıdvan Kaya

Bunlar ilginizi çekebilir

Whatsapp Aç | Nasıl Kaydolunur?

Whatsapp aç veya kaydol bu kelimeyi çoğu yerde eminim ki duymuşsunuzdur, sizlere yardımcı olabilmek amacıyla …

1 Yorum var

  1. Numara yaziyorum hata veriyor acil yardim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel Genel