Home / Hertelden Whatsapp Durumları / Whatsapp Zil Sesi Değiştirme

Whatsapp Zil Sesi Değiştirme

Whatsapp zil sesi değiştirme bir çok kişinin aradığı bir olay ve en iyi şekilde sizlere görsel ve videolu bir biçimde anlatmayı bu konumuzda hedefledik umarım beğenirsiniz. Aslında uzun zamandır soru-cevap bölümünde bulunan elbette yorum kısmından gönderdiğiniz soruları değerlendirmeye devam etmekteyiz, çok basit olan ancak gözden kaçan zil sesi değiştirme olayına da değinelim istedik. Bir çoğumuzun severek kullandığı whatsapp uygulamasında bakalım nasıl bir değişim yapmamız mümkün dilerseniz görsel bir biçimde aşağıda paylaşayım android cihazlar için.

1- Öncelikle whatsapp uygulamamızı açıyoruz

zil-sesim

2- Üstte siyah alanı işaretlediğim (üç nokta) işaretine tıklıyoruz ve “Ayarlar” diyoruz.

whatsapp-zil-sesi-degistirmee

3- Ardından üstte gördüğünüz gibi “Bildirimler” sekmesine tıklıyoruz.

bildirim-tonu

4- Üstte görmüş olduğunuz gibi “sohbet sesleri” alanında bulunan kutucuğu aktif ettikten sonra, “Bildirim tonu” sekmesine tıklıyoruz.

zil-sesi-ayarlama

5- İstediğimiz müzik dosyasını seçiyoruz ve tamam diyoruz.

bildirim-sesi

6- Yine “Bildirimler” alanında bulunan kısımda “Zil sesi” yazan yeride aynı ayarı yaptıktan sonra işimiz bitiyor.

 

Bugünkü dersimizinde sonuna geldik arkadaşlar sizlere yardımcı olmaktan gerçekten mutluluk duyarız, her zaman bilmediğiniz veya öğrenmek istediğiniz, merak ettiğiniz yerler olursa whatsapp konusunda sizlere desteğimiz her zaman açıktır bu konuda çekinmeden bizlere yorum kısmından iletişim kolayca kurabiliriz. Bunun sonunda sanırım artık hiç kimse whatsapp zil sesi yapma nasıl diye sormaz çünkü gereken bilgiyi fazlasıyla aktardığımızı düşünüyorum. Ayrıca whatsapp bildirim sesi kapatma konusunda da yardıma ihtiyacınız varsa benzer yöntemleri uygulayarak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Bilgi Rıdvan Kaya

Bunlar ilginizi çekebilir

Whatsapp Resimli Mesajlar & Yazilar

Whatsapp resimli mesajlar eminim çoğu kişinin aradığı birşeydi, sevgilinize, arkadaşınıza, kankanıza gönderebileceğiniz türden fotoğraflı paylaşımlar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel Genel